Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,41 zł , zmiana od tamtej pory: 8,29%

Bank Nowy BFG S.A sprzedany. To koniec przymusowej restrukturyzacji PBS.

Zgłoś do moderatora
Bank Nowy BFG S.A sprzedany. To koniec przymusowej restrukturyzacji PB


Bankowy Fundusz Gwarancyjny w dniu 27 października 2021 r. podpisał umowę sprzedaży 100 proc. akcji Banku Nowego BFG S.A. Pakiet większościowy (72 proc.) objął Wielkopolski Bank Spółdzielczy, działający pod nazwą neoBANK, natomiast pozostałe akcje nabyły inne podmioty.

W związku z transakcją klienci Banku Nowego BFG S.A. nie muszą podejmować żadnych działań, a o kolejnych krokach związanych z przejęciem będzie informować ich już neoBANK.

Bank Nowy BFG S.A. to instytucja pomostowa, do której przeniesiono wydzieloną część poddanego w dniu 17 stycznia 2020 r. przymusowej restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku (PBS). Wraz ze sprzedażą Banku Nowego BFG S.A. zakończony został proces przymusowej restrukturyzacji PBS

https://korsosanockie.pl/wiadomosci/bank-nowy-bfg-sa-sprzedany-to-koniec-przymusowej-restrukturyzacji-pbs/azD2Rwm7QPLR4Kwzwgzd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 0,00% 0,44 2023-03-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.