Forum Giełda +Dodaj wątek

bananowy cez

Zgłoś do moderatora
I jak panowie jestesmy coraz nizej bezczelnie malymi pakietami i straszakami spycha kurs w dol ! nie widac odreagowania zaden duzy nie chce podebrac a on jak taran u gory 6000k na dole kilka akcyjek i tak odbiera innym
tylko dokad tak zejdzie baran !
460x 016 = 73,6 czy tam wyladujemy ?

gielda w w czechach wczoraj mninmalny minus u nas -4
dzis tam 0 u nas -1

dzaidowska spolka i szulernia !
podwojne dno obronimy czy moze formacja RGR sie rysuje i odbijemy a potem suru w dol na 60

a moze jednak wychodzi jakis morgan i czesi tak podkupuja coraz nizej ?
i to on atk spycha?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CEZ -1,64% 168,40 2022-09-30 15:46:06
2022-09-19
INTEREST PAYMENT NOTICE
2022-09-07
Interest Payment Notice
2022-09-02
Interest Payment Notice
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.