Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,80 zł , zmiana od tamtej pory: -63,48%

Bananowa giełda

Zgłoś do moderatora
Takie tam przemyślenia z ostatnich dni:

Delko: ranking A-, ryzyko bankructwa - małe, wszystkie wskaźniki na zielono, w raporcie zysk 10 mln, większy o 45% rdr, spłacony kredyt 20 mln, zwała kursu w jeden dzień o 45% jakby atomówka walnęła w główny magazyn firmy

CCC: ranking CC-, ryzyko bankructwa - duże, wszystkie wskaźniki poza cash flow na czerwono, dziś wyszedł raport 941 mln straty - wzrost kursu w jeden dzień o 20%

Zastal: ranking BB, wczoraj wyszedł raport 141 mln straty, rok wcześniej zysk 62 tys, po raporcie wzrost kursu o 11%

Dochodzę do wniosku, że trzeba inwestować w spółki robiące jak największe straty. Jakikolwiek zysk jest groźny dla akcjonariusza, a jak jest wzrost zysku rdr to kaplica.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,31% 6,50 2025-09-25 16:18:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.