Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: -7,66%

B.Ważna umowa

Zgłoś do moderatora
 : Zlecają Orange , a Orange robi im projekt i udostępnia infrastrukturę , czyli tam gdzie nie mają jeszcze światłowodu może wejsć Telgam, Wystarczy kilka dużych firm i przychody i zyski pójdą w górę .

Do tego tam jest napisane początek wspolłpracy , kto wie czy Orange nie wejdzie i nie przejmie Telgam głowny udziałowiec i Prezes ma rodowód z Orange https://www.telgam.pl/wladze-spolki/

do tego sprawa MLS , może Telgam wprowadzi MLS do Orange ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELGAM 4,04% 0,39 2021-09-27 13:56:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.