Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,98 zł , zmiana od tamtej pory: 0,67%

Awaryjne ogrzewanie świeczkami?

Zgłoś do moderatora
Jak się okazuje, hitem w sieci nie są mini-kozy, butle/kuchenki gazowe i inne (nie nadające się do mieszkań w blokach), lecz właśnie piecyki ze świeczek. Tanie, proste i awaryjnie łatwo dostępne ;)

https://www.o2.pl/technologia/hit-internetu-czy-ogrzewanie-ze-swieczek-i-doniczki-sie-oplaca-6815445159430976a?fbclid=IwAR0m0S6abEkQPIfSOf8q02rrsM3l9oScv7QMgGXHTMat0BvjQVv7ImInr8c

Jest tego coraz więcej. Ciekawe w jakim kierunku zwrócą się oczy mieszkańców europy jak potencjalnie na kilka dni zabraknie prądu/ciepła?

"Jest to jednak sposób, który można wykorzystać wtedy, gdy dojdzie do awarii zasilania, w związku z którą klasyczne ogrzewanie przestanie działać."

Był papier toaletowy za covida, cukier w wakacje, to czemu by nie świeczki? ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLWAX 0,00% 3,00 2022-12-06 09:05:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.