Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,05 zł , zmiana od tamtej pory: 60,49%

Atrakcyjna cena

Zgłoś do moderatora
Kurs spadł do takiego poziomu, że aż trudno uwierzyć. Branża przyszłościowa, kilka zakładów pracuje pełną parą, otwarcie nowego zakładu, zysk solidny, nowy inwestor na choryzoncie. Wydumany proces na litwie i kurs abstrakcyjnie runął. Kurs jest taki, jakby przegrali już proces i mieli ogromną stratę w IV kwartale. Prezes pracuje nad dalszym rozwojem spółki, a wymogi segragacji śmieci wzrastają w Polsce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC -5,80% 6,50 2020-10-23 16:45:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.