Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM - solidne fundamenty na których się nie zarabia...

Zgłoś do moderatora

ATM to solidna spółka, mnóstwo dobrych projektów, świetne i solidne fundamenty, ale co z tego, nikt nie chce w nią inwestować na giełdzie papierów wartościowych - jej cena ciągle spada bez względu na wszystko czy są wzrosty indeksów czy spadki ATM leci na pysk. Do tego dochodzi mała płynność tej spółki, stąd pytanie - kto jeszcze trzyma ich akcje i po co? Wydaje się to być bezcelowe i na ich akcjach tylko można stracić?

Ktoś ma inne odczucia?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.