Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,56 zł , zmiana od tamtej pory: -28,73%
Podwyższenie kapitału zakładowego do 3 000 000 kr, z tego co się orientuję to idzie obudowe osiedla 20 100 metrowych domków jednorodzinnych. Kolejna spora inwestycja, z dużą stopa zwrotu. Proszę zobaczyć jakie są ceny nieruchomości w Szwecji.

Tutaj podaje link: https://www.hd.se/2018-09-04/tva-villatomter-pa-kopet-nar-55-boenden-planeras-pa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA -0,91% 3,25 2024-03-01 17:00:00