Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,94 zł , zmiana od tamtej pory: -17,81%

ATM kończy prace nad sezonem PiP

Zgłoś do moderatora
ATM na początku lipca będzie kończyć prace nad sezonem Policjantek i Policjantów i najprawdopodobniej innych paradokumentów. Prace scenariuszowe do kolejnych sezonu trwały najpewniej trwały podczas pandemii w związku z tym prawdopodobne jest szybkie wejście na plan by kręcić kolejne odcinki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ATMGRUPA 0,00% 4,06 2022-05-18 14:06:13