Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM Grupa wybija linię korekty

Zgłoś do moderatora
Wykres: http://comparic.pl/listings/gorace-spolki-dnia-projprzem-atm-grupa/

Dzisiejsza dobra sesja spowodowała, że kurs wybił linię korekty. Dość blisko są 2 poprzednie szczyty i to one będą kolejnymi ograniczeniami. Już teraz mamy wstępny sygnał poprawy sytuacji, jeżeli te szczyty zostaną wybite będzie mieli potwierdzony powrót do trendu wzrostowego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,00% 3,36 2024-02-26 16:47:35