Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM Grupa - niebawem szansa na długoterminowe wzrosty

Zgłoś do moderatora
Grupa firm działająca na rynku produkcji filmowo-telewizyjnej. Realizuje zlecenia stacji telewizyjnych: od stworzenia pomysłu, znalezienia odpowiedniego formatu, przez okres przygotowawczy, realizację zdjęć i postprodukcję, do oddania gotowego do emisji materiału.

Na wykresie miesięcznym widzimy ostatnią falę wzrostów, która wybiła cenę ponad bardzo istotny w historii notowań poziom. W tym miejscu należy szukać zakończenia korekty.

Na interwale tygodniowym można poprowadzić ukośną linię, które łączy wiele punktów wykresu. Wydaje się, że ciekawym miejscem końca korekty może być właśnie konfluencja tel linii oraz zaznaczonego, lokalnego wsparcia.

Wykresy: http://comparic.pl/listings/spolka-w-trendzie-wzrostowym-atm-grupa/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 1,47% 3,45 2023-11-28 16:32:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.