Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM Grupa i 4 fazy rynku wg teorii Stana Weinsteina

Zgłoś do moderatora
Na wykresie miesięcznym mamy cały czas trend wzrostowy, który znalazł wsparcie w głównej i kluczowej z punktu widzenia całej historii notowań strefie. Jak widać jedna ze świec naruszyła to wsparcie, aczkolwiek okazał się to fałszywy ruch

Na wykresie tygodniowym warto zauważyć okresy konsolidacji, z których wybicie powodowało silne wzrosty. Są to tzw. fazy akumulacji lub dystrybucji wg teorii Stana Weinsteina.

Idea 4 faz rynku została opisana przez Stana Weinsteina w 1988 roku w książce „Secrets for Profiting in Bull and Bear Markets”.

Więcej: http://comparic.pl/listings/szkola-inwestowania-atm-grupa-i-4-fazy-rynku-wg-teorii-stana-weinsteina/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 0,00% 3,62 2023-12-08 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.