Forum Giełda +Dodaj wątek

ATM, Comarch, TP SA i Exatel chcą zbudować globalną sieć teleinformatycz

Zgłoś do moderatora
Info PAP z wczoraj...

http://it.wnp.pl/atm-comarch-tp-sa-i-exatel-chca-zbudowac-globalna-siec-teleinformatyczna-dla-msz,128915_1_0_0.html

Kolejny potencjalny kontrakt za ładną sumę 70-120mln. Konkurencja też niczego sobie, ale ATM ma duże szanse. Wciąż jest pod co grać!
  • ATM, Comarch, TP SA i Exatel chcą zbudować globalną sieć teleinformatycz Autor: ~naganiacz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00