Forum Giełda +Dodaj wątek

AT z 16-04 cel 90gr

Zgłoś do moderatora
http://www.attrader.pl/pl/akcje/orzlopony/analiza-techniczna,analiza,3955

"Analiza kursu spółki z dnia 2014-04-16 kumulacja papiera od prawie dwóch lat, ostatnie dwa miesiące przyspieszyła. Większość wskaźników pokazuje kupuj. SMA 15 przecięła od dołu SMA50 . Pierwszy poważniejszy opór 60gr drugi okolice 90gr. Tylko 3341 tys. akcji w wolnym obiegu.Zapraszam do dyskusji "

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -3,57% 2,70 2021-11-30 16:08:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.