Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,63 zł , zmiana od tamtej pory: -17,18%

AT i krótka ocena

Zgłoś do moderatora
Branża spożywcza, spółka dobrze prosperująca i posiadające solidne fundamenty, fajnie wyceniana C/Z i C/WK.
Ponad 7% dywidendy w czasach, gdy "flagowe" spółki nic nie dają (PZU/PKO/PEKAO). Jak widać zbieranie się rozpoczęło. Potencjał do wzrostu krótkoterminowego w wysokości 15-25%.
Ciekawa opcja długoterminowa, wskaźniki AT pokazują odwrócenie trendu i mocne K.
https://imgur.com/a/6JI1kAl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES 0,00% 1,35 2020-10-23 16:44:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.