Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -21,18%

AT 26.04 WAŻNE KOLEJNE SESJE!

Zgłoś do moderatora
Kilka kolejnych sesji przesądzi o kursie PPS, czy zobaczymy historyczne szczyty ze względu na hojność zarządu w sprawie podwojenia dywidendy? Bardzo możliwe, w tym momencie spółka jest niezwykle atrakcyjna dla inwestorów długoterminowych chcących ulokować swoje pieniądze w sferze działalności odpornej na zbliżający się kryzys gospodarczy. Mało akcji w wolnym obrocie i posiadanie akcji przez długoterminowych zawodników może spowodować brak chęci sprzedaży bo niskich cenach. Wkrótce sytuacja się wyklaruje.
https://imgur.com/Ucr7R7Y 

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEPEES -0,74% 1,34 2020-10-27 17:01:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.