Jeśli obecnie nie wybronimy poziomu 110-115 to potem zaliczymy dołki z marca . Słabo to widzę. Na horyzoncie nie będzie raczej pozytywnych informacji. Jak widzicie nawet ta z wczoraj nic nie dała. Świece są nadal podażowe . Może się insiderzy uaktywnia i skupia trochę akcji. Bo jeśli się nie pojawi jakiś ciekawy komunikat to zaliczymy 50-70zl. Mam niestety wyższą średnią niż obecną ale poniżej 100zl zacznę powoli dalej zbierać akcje. Małymi łyżeczkami.