Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -18,87%

Artykuł Strefa inwestora

Zgłoś do moderatora
Już w pierwszym kwartale powinniśmy zaprezentować w pełni oczyszczone wyniki skonsolidowane, pokazujące rzeczywisty potencjał naszej działalności operacyjnej, bez efektów jednorazowych zdarzeń z przeszłości. Wierzę, że pozwoli to inwestorom lepiej docenić nasz potencjał oraz prognozować dalszy wzrost wartości spółki – mówi Radosław Sosnowski, Prezes Zarządu One2tribe S.A. Jeżeli faktycznie im się uda to dla mnie to zielona flaga na przyszłość

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONE2TRIBE -3,73% 0,26 2025-10-03 15:48:56