http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=25304&ks=1
Po stronie kupna chyba nigdy nie było tak pusto. Wystarczą 3000 akcji PKC i mamy -10%, wystarczy 6000 PKC i mamy 1,64. Czyli poniżej ceny emisyjnej z debiutu.
Kto ostatni gasi światło ?
A przed nami 140 000 akcji które się lada moment pojawią wśród wkurzonych i czerwonych z nerwów inwestorów.
K A P L I C A