Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -26,62%

apel do akcjonariuszy, już niedługo minie 5 lat a kurs tylko 1.25

Zgłoś do moderatora
http://www.forumakcjonariuszykci.pl/apel-akcjonariusze-kci-ptk/

Jak powstał ten apel to cena była w okolicach 70 groszy a wartość księgowa 8 x wyższa. Dziś jest nieco lepiej ale wciąż jest duże niedoszacowanie. Kto za tym stoi??? Komu pasuje tak niska wycena? Czy będzie kolejne wezwanie po jak najniższej średniej? A może ktoś chce skupić wszystko z parkietu? Co tutaj się wyrabia? Średnio na parkiecie C/WK notowanych spółek to grubo powyżej 1,3 a tutaj ile? 0,23-0,24? Paranoja!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 1,71% 0,95 2023-09-29 13:52:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.