QubicGames wyda na Switch grę "Good night, knight". Czekamy na raport od NoGravity, bo na razie Qubic to ogłosili. To bardzo dobra wiadomość bo znają się na wydawaniu gier na tę platformę a z ostatniego raportu wynika, że właśnie na Switch sprzedają wielokrotnie więcej niż na Steam, tylko szkoda że trzeba się dzielić kasą. Ale coż lepiej oddać to komuś, kto to sprzeda w tysiącach niż samemu sprzedać kilkaset sztuk.
https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=158132&title=Zawarcie+aneksu+do+umowy+inwestycyjnej+z+No+Gravity+Development+Sp.+z+o.o.+i+No+Gravity+Games+S.A.