Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,50 zł , zmiana od tamtej pory: -2,04%

Aneks do listu

Zgłoś do moderatora
Zarząd T-Bull S.A. informuje, że w dniu 8 października 2020 roku zawarł z inwestorem aneks do listu intencyjnego, o którym Spółka informowała raportem bieżącym nr 37/2020 z dnia 06.10.2020.

Zgodnie z ww. aneksem inwestor zadeklarował dokapitalizowanie Spółki w celu jej rozwoju w formie objęcia akcji w ramach podwyższenia kapitału zakładowego Spółki oraz w formie współfinansowania 5 projektów gier symulatorowych na PC i konsole, które zostaną zrealizowane przez Spółkę.

W ww. aneksie strony postanowiły, że w 2020 roku Spółka rozpocznie realizację 3 projektów, a w I kwartale 2021 roku realizację 2 projektów, a także że umowa ramowa precyzująca zasady współpracy zostanie zawarta do dnia 30 października 2020 roku, a następnie do każdego projektu zawarte zostaną umowy wykonawcze, zawierające opisy, budżety i harmonogramy realizacji pre-produkcji, produkcji oraz wydania gier.

W dniu 7 października 2020 roku Zarząd T-Bull S.A. zwołał Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie na dzień 3 listopada 2020 roku, zgodnie z raportem bieżącym nr 40/2020 z dnia 07.10.2020.

Po podpisaniu umowy ramowej, o której mowa powyżej oraz podjęciu uchwały przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 3 listopada 2020 roku, Zarząd zamierza skierować ofertę objęcia akcji serii G do inwestora, w celu związania ze Spółką nowego partnera, z którym realizowane będą projekty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 24,00 2021-09-17 15:34:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.