Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: 19,29%

Andrzej- zagadka tego jadu na NWAI rozwiązana

Zgłoś do moderatora
19.10. Andrzej pytał czy warto kupić NWAI?
https://www.bankier.pl/forum/temat_kupic-w-tej-cenie,41036645.html

Andrzej
W październiku pytałeś czy warto kupić?
Kupiłeś i liczyłeś na szybki zysk i jesteś rozczarowany tą sytuacją.
Być może w październiku rozważałeś albo NWAI albo Asbis no i niestety kupiłeś NWAI.
Jak patrzysz gdzie teraz jest Asbis to cię krew zalewa i frustrację wylewasz na forum NWAI.
Tu nie zarobiłeś to niech inni nie zarobią albo lepiej niech stracą?
Super gość jesteś, uważaj żeby balonik co nie pękł.
Teraz wiadomo, że cierpliwości ci brak i ciężko będziesz miał na rynkach finansowych.
Ważne żebyś z każdej porażki wyciągnął wnioski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NWAI -0,84% 23,50 2025-11-21 15:10:00