Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Analiza z 30.07

Zgłoś do moderatora
Do niczego nie namawiam, ale znalazłem fajną analizę Merlina , po przeczytaniu zapadła u mnie decyzja w sprawie zbycia papieru. Każdy niech wyciągnie wnioski sam.

Jakieś czanse nadzieji są. Ale na Zaorskiego z 2018 roku bym nie stawał.

https://simplywall.st/stocks/pl/retail/wse-mrg/merlin-group-shares/news/heres-why-merlin-group-wsemrg-can-afford-some-debt

Jak ktoś nie zna angielskiego, wystarczy wklejić w translator :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP -0,27% 0,18 2021-10-21 10:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.