Forum Giełda +Dodaj wątek

Analiza techniczna Silvano

Zgłoś do moderatora
Silvano po marobozu z 22 września miało iść do góry, przynajmniej takie były możliwości. Tymczasem inwestorzy nie połasili się na atak na 3,49zł. Zatrzymali kurs dokładnie na wysokości poprzedniego szczytu i zaczęli odwrót. Wczorajsza świeca zamknęła się na wysokości połowy marobozu, co trzeba interpretować jako możliwość kontynuacji ruchu. Oscylator STS może dać sygnał K i z tym też należy się liczyć.
To co ostatnio robi kurs Silvano wygląda na początek szerokiego trendu bocznego i dopóki kurs nie wyjdzie nad 3,15 trzeba być przygotowanym na wahania od 2,60zł do 3,15zł.

http://analizagieldowa.blogspot.com/2009/09/silvano_29.html

Pozdrawiam serdecznie.
  • Analiza techniczna Silvano Autor: ~analiza techniczna

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SILVANO 6,12% 5,72 2023-06-02 17:00:00