Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,80 zł , zmiana od tamtej pory: 4,26%

Analiza techniczna.

Zgłoś do moderatora
Na świeczkach tygodniowych gdzieś od listopada 2012 tworzy się na tym walorze, bardzo pozytywna formacja cyców. Lewy cycek jest większy a prawy mniejszy co dobrze rokuje na przyszłość.
No chyba, że to formacja pupy... to wtedy już niedobrze... ale nie wiem... tu już poproszę o wypowiedź ekspertów...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLATIGE 0,00% 26,90 2021-10-21 17:00:00