Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,25 zł , zmiana od tamtej pory: -0,38%

ANALIZA SYTUACJI I POTENCJAŁU

Zgłoś do moderatora
The Dust zawarł z Kalypso Media Group GmbH umowę wydawniczą, na podstawie której Kalypso będzie wyłącznym globalnym wydawcą produkowanej przez The Dust gry "I, the Inquisitor". Gra ma zostać wydana równocześnie na PC i konsole w II półroczu 2023 roku.

– Wartość kontraktu wynosi 2,425 mln euro, z czego:
– The Dust otrzyma 1,55 mln euro jako bezzwrotny wkład produkcyjny, wypłacany transzami po osiągnięciu kolejnych kamieni milowych;
– Kalypso przeznaczy szacunkowo około 600 tys. euro na działania marketingowe i promocyjne oraz około 275 tys. euro na lokalizacje (tłumaczenia na wybrane języki w sposób uwzględniający realia lokalizacyjne takie jak realia kulturowe, slogan) i QA (quality assurance – działania mające na celu spełnienie wymagań jakościowych). Wartości te mogą ulec zmianie w trakcie produkcji.
– Emitentowi przysługiwać będzie udział w przyszłych przychodach z gry (revenue share) po zwrocie kosztów produkcji i marketingu – czytamy w komunikacie.

Wyłącznym właścicielem praw do własności intelektualnej gry pozostaje The Dust, natomiast Kalypso ma prawo pierwszeństwa do wydania sequela „I, the Inquisitor”.

Gra ‚I, the Inquisitor’ będzie wydana na komputery PC, Playstation 5 i Xbox Series X/S. The Dust i Kalypso zakładają, równoczesną premierę na wszystkie platformy w II półroczu 2023 roku .

The Dust otrzyma 1,55 mln euro jako bezzwrotny wkład produkcyjny ( NA POLSKIE OKOLO 7.300.000 ZŁ ) ZA TAKIE PIENIADZE MOŻNA ZROBIC DOBRA GRE... PROSZE PAMIETAC ZE GRA JEST ROBIONA OD DŁUŻSZEGO CZASU...

Kalypso przeznaczy szacunkowo około 600 tys. euro na działania marketingowe i promocyjne ( NA POLSKIE OKOLO 2.800.000 ZŁ ) ZA TAKIE PIENIADZE MOŻNA ZORGANIZOWAC BARDZO DOBRĄ REKLAME.

THE DUST NA CHWILE OBECNĄ KAPITALIZACJA: 26 566 250 ZŁ.

GRA "I, the Inquisitor". TO NIE JEST JAKAS ZWYKŁA TANIA PRODUKCJA

MOIM ZDANIEM SPÓLKA MA POTENCJAŁ NA SUKCES...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 3,12% 13,20 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.