Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,86 zł , zmiana od tamtej pory: -16,87%

Analiza spółki NTT System - Q3 2021

Zgłoś do moderatora
Spółka jest największym polskim producentem komputerów stacjonarnych dostarczanych zarówno pod marką własną, jak i markami zleconymi. Produkuje komputery do użytku domowego, biurowego, gier i zastosowań specjalnych.
Jednak największe znaczenie dla wyników ma dystrybucja sprzętu IT innych producentów.
Kluczowymi odbiorcami są Euro Net (RTV EURO AGD) i TERG (Mediaexpert).
I sprzedaż w tym obszarze dynamicznie rośnie.
Zapraszam do zapoznania się z analizą spółki NTT System.

https://portalanaliz.pl/analiza/367/Analiza-sp%C3%B3%C5%82ki-NTT-System---Q3-2021 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM 0,25% 4,04 2022-09-30 16:46:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.