Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: -14,94%

Analiza po raporcie dużo siędzieje widać

Zgłoś do moderatora
Pieniądze płyną na cyberbezpieczeństwo w sektorze medycznym
 
Szpitale mogą ubiegać się o pieniądze na cyberbezpieczeństwo
http://forumezdrowia.pl/info/aktualnosci/szpitale-dostana-pieniadze-na-cyberbezpieczenstwo/
Po raporcie za I kwartał widać, że mała spółka z NC może na tym mocno skorzystać w nadchodzących kwartałach.
 
skrót z raportu ( warto zapoznać sie z całym ): https://www.bankier.pl/wiadomosc/BIZTECH-Raport-kwartalny-BizTech-Konsulting-S-A-za-I-kwartal-2022-roku-8334276.html
 
Przychody w I kwartale 2022r wrosły o 41,3% i wyniosły 4.249zł.
 
Na wzrost sprzedaży
decydujący wpływ miał wzrost sprzedaży towarów – licencji o 190,1% rdr. Jest to efekt realizacji umowy dla klienta z branży medycznej, dotyczące dostarczenia licencji produktów
z obszaru cyberbezpieczeństwa. Wartość zamówionych licencji wyniosła około730 tys. złotych netto.
 
Sprzedaż usług informatycznych, w tym głównie szkoleń wzrosła o 23,5% rdr. Coraz większą część szkoleń Spółka organizowała w formie stacjonarnej, są to głównie szkolenia wdrożeniowe. Są one bardziej efektywne i droższe. Pozostała część szkoleń oraz webinarów dalej odbywała w się jeszcze w formule online.
 
Zysk z działalności operacyjnej wyniósł 143,1 tys. zł, czyli o 30,3% więcej niż w ubiegłym roku. Zysk netto wzrósł do 90,6 tys. zł z 69,7 tys. zł w analogicznym okresie roku poprzedniego, czyli o 30% rdr.
 
Stabilna sytuacja finansowa Spółki pozwala na realizację zakładanej strategii rozwoju
w perspektywie najbliższych kilku kwartałów. Spółka spodziewa się, że koniec epidemii COVID-19 zdecydowanie zwiększy liczbę szkoleń stacjonarnych oraz zapotrzebowanie na usługi wdrożeniowe. Tym samym jest szansa na utrzymanie wysokiej dynamiki wzrostu przychodów w kolejnych kwartałach bieżącego roku.
W I kwartale 2022 roku Spółka realizowała działania prosprzedażowe i promocyjne
rozwiązań związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem IT, zdalną nauką i wsparciem IToraz innych produktów i usług oferowanych przez Spółkę.
Firma z sektora medycznego zakupiła licencje produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa strategii bezpieczeństwa Klienta i spełnienie wymogów prawnych.
 
Dotychczasowi Klienci
przedłużyli wsparcie dla posiadanych już produktów: ManageEngine – Klient z branży
ubezpieczeniowo-finansowej i Kemp – Klient z branży energetycznej.
Nadal jest dostrzegane na rynku zwiększone zainteresowanie rozwiązaniami
z bezpieczeństwa. Spółka we współpracy z partnerami zorganizowała webinaria: „Ochrona
przed nieznanymi zagrożeniami, zastosowanie EDR” (rozwiązania Bitdefender),
„Kompleksowy audyt podatności infrastruktury IT w Organizacji” (rozwiązania Holm
Security) oraz „ServiceDesk Plus w chmurze - korzyści z jego wyboru” (rozwiązanie
ManageEngine). Można również zaobserwować zainteresowanie narzędziami do analizy
podatności w infrastrukturze i środowiskach wystawionych do internetu.
 
Dział Edukacji kontynuował realizacja projektów wdrożeniowo-szkoleniowych, związanych z kasami samoobsługowymi dla 4 ogólnopolskich sieci handlowych.
Przeprowadzono pierwszą sesję egzaminów CFA (Chartered Financial Analyst), które będą kontynuowane w następnych miesiącach.
 
Od stycznia 2022 r. Spółka została bezpośrednim
Partnerem PSI SERVICES LLC – amerykański dostawca platformy egzaminacyjnej PSI Online.
 
W obszarze usług outsourcingowych w styczniu Spółka rozpoczęła świadczenie usługi wsparcia IT dla firmy z branży technologicznej. Klient z branży reklamowej i PR przedłużył umowę na obsługę informatyczną. Dla stałego Klienta z sektora ubezpieczeniowego były realizowane dodatkowe usługi, związane z wdrożeniami. Od stycznia zatrudniono 7 osób do obsługi Klientów w zakresie wsparcia IT. Są kontynuowane świadczenia w ramach wcześniej zakontraktowanych usług.
Dział Rozwiązań dla biznesu kontynuował prace analityczne dla Klientów z branży informatycznej oraz realizował różne prace programistyczne na potrzeby wewnętrzne, w tym związane z rozwojem produktów Spółki.
 
 
 
 
 
 
 
Techniczne duży opór w okolicach około 33gr przejście 35 gr otwiera drogę w kierunku 42 groszy.
 

 
Powyższe to tylko i wyłącznie indywidualna ocena autora nie stanowi rekomendacji upna bądź sprzedaży każdy decyzje podejmuje indywidualnie.
  • Analiza po raporcie dużo siędzieje widać Autor: ~Analityk
  • Re: Analiza po rapo Autor: ~ksiegowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 4,59% 0,20 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.