Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,00 zł , zmiana od tamtej pory: -32,22%

Analiza matematyczna

Zgłoś do moderatora
W wolnym obrocie BYŁO 4 miliony 165 tys akcji.Ostatnie duże obroty to 3 miliony 800 tys. akcji.Duże bo poprzednimi sesjami były po 6-8 tys. czasem 40 tys.Biorąc pod uwagę że zakładam 1/3 tych akcji sprzedała się z powrotem i podwyższyła volumen obrotu zakładam na ilość zebranych akcji na 2/3 czyli 2miliony 500tysiecy akcji.Zatem zakładam liczbę akcji do ewentualnego sprzedania(zakładam że będą chcieli sprzedać wszystkie) na 1milion 650 tysięcy akcji.Zatem przyszły tydzień będzie bardzo ciekawy
ponieważ zakładam że większość akcji przeszła i jeszcze przejdzie w tzw.silne ręce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -3,17% 6,10 2026-03-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.