Forum Giełda +Dodaj wątek

analiza AT-parkiet

Zgłoś do moderatora
1. IMC zmierza w kierunku historycznego minimum. Akcjonariusze ukraińskiej spółki nie zaliczą początku roku do udanych. Pod koniec stycznia cena akcji spadła poniżej wsparcia 11,51 zł, wybijając się w ten sposób z długoterminowej konsolidacji. Wyjście z technicznego marazmu zapoczątkowało silną falę wyprzedaży, która trwa do dziś. Na wykresie widoczny jest szereg czarnych świec z dużymi korpusami. Średnia z 200 sesji, która wcześniej poruszała się horyzontalnie, teraz skierowana jest na południe, co potwierdza uzyskanie długoterminowej przewagi przez podaż. W krótkim i średnim terminie też dominują sprzedający, co widać po spadających średnich z 15 i 50 sesji oraz wskaźniku ruchu kierunkowego (linia –DI powyżej +DI przy rosnącym ADX). W minionym tygodniu cena dotarła w porywach do poziomu 8,56 zł. Tak nisko nie była od stycznia 2012 r. Z analizy najbliższych wsparć wynika, że celem wyprzedaży może być historyczne minimum 7 zł, chociaż z szerokości wspomnianej konsolidacji (5 zł) wynika, że spadek może sięgnąć nawet 6,5 zł. Najbliższym oporem dla notowań, który będzie powstrzymywać ewentualne próby zwyżek, jest 10 zł.

Należy to wykorzystać bo spółka fundamentalnie jest bardzo dobra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -0,76% 13,10 2019-12-11 12:13:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.