Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,20 zł , zmiana od tamtej pory: -69,62%

Analityk chwali

Zgłoś do moderatora
“The company’s 4Q18 results beat our expectations on both the top and bottom line, due primarily to a strong quarter for dental sales. MLSS is focused on commercializing its epidural instrument with teaching hospitals, and we expect sales to begin to ramp up in 2019. Although the intra-articular and botox injection devices have been put on the backburner for now, we believe they continue to represent a major opportunity for the company.”

https://www.smarteranalyst.com/brief/maxim-group-thinks-milestone-scientifics-stock-is-going-to-recover-2/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MILESTONE 0,00% 1,58 2023-12-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.