Co mi tu od szui wymyślacie :)
Omówiłem schemat cenowy, który jest dobrze znany. Skoro uszedł waszej uwadze to nie moja wina. Pisałem o 70-72 grolach. Tak, tak i tego się trzymam. Lecz nie zapominam, co może tu być w czasie obsuwy. Jeśli rynek okaże się zachłanny, to być może scenariusz będzie wyglądał inaczej. Przewidzisz, że ktoś postanowi napchać sobie portfel aż do poziomu np. 55 groszy? Nie przewidzisz. Tak samo w drugą stronę. Jednakże na chwilę obecną zachłannego popytu nie widziałem. W dniu dobrej informacji jakiś napaleniec ściąga 2-3 półki ze sprzedaży na raz, a potem d..pa blada i cofka.
Tyle na ten temat, robaczki.