Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: 14,57%

AMPLI - fundamenty

Zgłoś do moderatora
AMPLI- w upadłości układowej, przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż hurtowa oraz detaliczna materiałów elektrycznych: kable, przewody, źródła światła, osprzęt instalacyjny, wyłączniki, rozłączniki itp. Firma świadczy również kompleksowe usługi w zakresie projektowanie oświetlenia i instalacji elektrycznych. Działa głównie na terenie południowo-wschodniej Polski, gdzie jest jedną z największych hurtowni elektrycznych.Kapitalizacja na dzień dzisiejszy 3,2 mln.FreeFloat 59%.Jeżeli chodzi o komunikaty to ostatnio dosyć ciekawym komunikatem było zawiadomienie o nabyciu znacznego pakietu przez Pana Marka Moskala, przekroczenie progu 5 % ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki AMPLI S.A. w upadłości układowej z siedzibą w Tarnowie.Aktualnie poosiada 380.813 akcji Spółki, stanowiących 11,6 % kapitału zakładowego Spółki, 5,36 % udziału w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.Z danych KRS wynika iż Pan Marek Moskal jest powiązany z wieloma firmami m.in. KRUSZYWA NIEMCE, INNGEN, KONSBUD,POLSKIE ZIOŁA,CH BUD, SYNERGIA, HERBOST, ELEKTROPROJEKT i inne.Pewien użytkownik z forum bankiera o nicku KOPYTKO twierdzi, że Pan Marek ma też powiązania z Bruk-Bet Sp. z o.o. .Te przypuszczenia mogą być trafne ponieważ pod Tarnowem mieści się zakład produkcyjny Bruk-Bet Fotowoltaika.Pod postem zapodam linki do tych wiadomości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMPLI 0,00% 1,14 2023-03-22 11:00:00