Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: -67,50%

American dream na NewConnect?

Zgłoś do moderatora
Tak z nudów przed walnym szperam w necie. Wiedzieliście, że pani Blanka Rosenstiel, za której pieniądze zapewne WOLF Capital poprzez spółkę RX ma 40 proc. akcji Medical Cannabis czyli Genesis Energy funduje w USA największą ponoć nagrodę medyczną? Z jej znajomościami nasz Medical Cannabis nie powinien mieć kłopotów ze znalezieniem partnera do marihuanowego interesu. Obojętnie - w USA, Kanadzie, Holandii czy Izraelu.

http://www.dziennik.com/publicystyka/artykul/ambasador-polskosci-lady-blanka-rosenstiel

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.