Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,90 zł , zmiana od tamtej pory: 91,38%

all lights on us :)

Zgłoś do moderatora
To co należy w kontekście bieżącej sytuacji uczynić to intensywnie szerzyć dobrą nowinę na forach innych spółek. To powinno zwabić leszczy z okolicznych stawów i korzystnie wpłynąć na mizerne obroty. Taktyka powszechnie stosowana na NC :) Obecnie znajdujemy się na peryferiach zainteresowania inwestorów. Wielu z nich wypatruje okazji inwestycyjnych; to co - w głównej mierze - przyciąga ich uwagę to właśnie dzienne obroty. Jeszcze innym kryterium jest ranking popularności. Na obydwu tych polach leżymy; zatem nie ma się co dziwić że nawet tak dobry produkt tak kiepsko się sprzedaje... Nie trzeba nawet jakoś szczególnie zachwalać spółki - wystarczy zachęcić do lektury raportu; a ten przemówi sam za siebie :)

Gorzką ironią jest to że leszcz jest gotów inwestować środki w giełdowe gnioty pokroju UBOATa a jego uwadze umykają tak znakomite kąski jak nasz.

Tak więc moi drodzy :) ... może czas zanieść dobre słowo pod strzechy, jak forum bankiera długie i szerokie?

Pozdrawiam
  • all lights on us :) Autor: greegski82
  • Re: all lights on us :) Autor: ~comp-science

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 0,91% 5,55 2021-07-30 16:23:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.