Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  146,60 zł , zmiana od tamtej pory: -4,50%

Ależ wyniki!!

Zgłoś do moderatora
sprzedaż +20%, zapasy mocno rosną, tak samo kapitał własny, gotówki coraz więcej, jest moc a kurs w takim dole że szok, liczę na większy optymizm, już ponad 63% przychodów zza granicy robi wrażenie
  • Ależ wyniki!! Autor: ~inwestor
  • Re: Ależ wyniki!! Autor: ~Leon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COMARCH 5,58% 140,00 2023-03-28 17:04:13