kupiłem po 4.35 i widziałem jak chapią poza kolejką po tej cenie....mimo wszystko jak zjechało na 4.22 strach mnie obleciał,sprzedałem po 4.35 i straciłem prowizję...chyba nie zmrużę oka w nocy...jestem jednak na giełdzie dopiero miesiąc i myślę że ta lekcja za około 800 zł w pół godziny nie pójdzie w las,gratuluję tym którzy zarobili i życzę więcej....