Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,12 zł , zmiana od tamtej pory: -32,87%

ale wał !!!

Zgłoś do moderatora
a może mi powiecie, "madrale" , któz to ścierwo kupuje po takich cenach, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach. Balon juz powinien trachnąć z pięc razy, ale nadal jest dmuchany, odbierane jedno i to samo , jedni od drugich, liczą , ze ktos wreszcie zacznie wchodzić, no chyba tylko naćpany lub idiota !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SWISSMED -4,21% 4,78 2020-02-25 09:12:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.