Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,67%
Aby nieprecyzyjne przepisy prawne i podatkowe - bądź brak regulacji, nie rodziły ryzyka podatkowego dla Emitenta postanowiono prezentować posiadane zasoby waluty cyfrowej MCAN COIN pozabilansowo i pokazywać je w ten sposób do momentu ich efektywnego wykorzystania przy nabywaniu usług, rzeczy oraz uzyskiwaniu innych realnych korzyści niematerialnych i prawnych.

Powyższe zdarzenie znajdzie swoje odzwierciedlenie w sprawozdaniach okresowych , które ujawnią walutę MCAN COIN jako środki pozabilansowe, co da możliwość ich pozabilansowej wyceny.
teraz będą mogli wycenić miliardy
MCAN COINÓW bez obaw .że zapłacą podatek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.