nie wiem skad Ty bierzesz te swoje wywody i fascynacje - czy moze co jakis czas Cie z zakladu dla oblakanych wypuszczaja zebys pisal brednie na forum.
na poczatku sierpnia tego roku mozna bylo CZP kupic po 18-19gr - dzis jest na tym samym poziomie.... wiec nie ma straty
KGHM wielka zdrowa fundamentalnie spolka z rosnacym co rok zyskiem byla wtedy po 180-190 zł a dzis kosztuje po odbiciu niecale 140 zł
PBG majace pelny portfel zamowien i rentowny biznes kosztowalo wtedy 150-150 zł a dzis po odbiciu ledwo 70 zł
LOTOS - nawet szkoda pisac....
takich przykladow jest ponad 100... czyzby one bankrutowaly?
zdecydowanie lepsza byla inwestycja w CZP niz w inne spolki wiec przestan beczec bo pewnie straciles kupe kasy.....