Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,52%

ale infooooooo - jutro gorne widly

Zgłoś do moderatora
No ok,ale rozchodzi mi się o to że ta kwota lada chwila nadejdzie,będzie dobrze.Oto kolejne dobre info z dzisiaj .InPost dostarczył 16 mln przesyłek e-commerce w I-V br., liczy na dalsze wzrosty.http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/inpost-dostarczyl-16-mln-przesylek-e-commerce,185,0,2110137.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INPOST -1,69% 55,20 2026-01-29 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.