Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,90 zł , zmiana od tamtej pory: -73,96%

aktualna wycena

Zgłoś do moderatora
Czytam dzis w komunikacie, że: 

"Zarząd Copernicus Securities S.A. informuje o zawarciu w dniu 20 grudnia 2017 r. umowy sprzedaży 4000 akcji Copernicus Capital TFI S.A., będących w posiadaniu Copernicus Securities S.A. na rzecz Polish Equity Partners, za kwotę w wysokości 777,05 zł za 1 akcję, co stanowi 9,36% akcji posiadanych przez Emitenta."

Czyli bazując na wycenie z transakcji - jeśli 9,36% Copernicus TFI warte jest 3,1 mln zł......to całe TFI warte jest 33,2 mln zł. A właścicielem pozostałych 90,64% akcji TFI (30,09 mln zł) jest chyba Copernicus Securities...... którego obecna wycena na giełdzie to..... 16,2 mln zł........

Conajmniej dziwne...... widze potężne niedoszacowanie wyceny....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COPERNIC -17,45% 3,88 2020-10-23 16:23:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.