Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,03 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

akcjonariusze serenity wzór pisma do ministerstwa

Zgłoś do moderatora
Ja bym napisał tak.

Jako akcjonariusz firmy Serenity S.A . mieszczącej się pod adresem : Gdańsk 80-755 ul. Szafarnia 10 proszę o przeprowadzenie kontroli  toczącego się od lat procesu przeciwko jej prezesowi Panu Piotrowi Adamowi Nalepie. Sprawa nr  VI DS 43/14.
Wg stanu raportu  na  dzień 31.12.2011 roku opublikowanego przez prezesa spółki w spółce były kapitały własne  wysokości 19.835 ml zł, które zniknęły ze  szkodą dla  akcjonariuszy.
Można odnieść wrażenie, że tocząca się sprawa oraz sprawy zakończone były umyślnie przeciągane i proceduralnie rozmydlane.
Spółka nie ogłosiła upadłości, natomiast straciła status spółki publicznej i została wycofana z obrotu giełdowego na NewConnect. W ten sposób KNF ukarał akcjonariuszy ale nie władze spółki, które  poprzez umyślne działania wprowadzały w błąd akcjonariuszy, przekazując fałszywe komunikaty co   do kondycji finansowej spółki,  manipulując  danymi oraz podając nieprawdziwe informacje mające wprowadzać w błąd osoby kupujące akcje zarówno z rynku wtórnego jak i poprzez umowy cywilne kupna sprzedaży.
Proszę o przyjrzenie się całokształtowi wydarzeń dziejących się wokół tej spółki od 2011 roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SERENITY -25,00% 0,03 2012-07-04 16:27:42