Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,03%

Akcjonariusze powołali nowy Zarząd Grupy Amica

Zgłoś do moderatora
Walne Zgromadzenie największego polskiego producenta AGD powołało w skład Zarządu na  wspólną czteroletnią kadencję (2023-2027) dotychczasowego Prezesa Zarządu Jacka Rutkowskiego i przychyliło się do jego wniosku o powołanie czterech Wiceprezesów Zarządu.

Jesteśmy w okresie budowania długoterminowej strategii biznesowej, w której dużą rolę na pewno odegra efektywność operacyjna i silne finanse, ale również transformacja cyfrowa oraz uwolnienie wartości z naszych marek. Mamy ambitne cele i jednocześnie istotne atuty, które wykorzystamy do ich osiągnięcia. Grupa Amica jest na dobrej drodze, aby wyraźnie zwiększyć wartość generowaną dla akcjonariuszy – komentuje Jacek Rutkowski, wiodący akcjonariusz i Prezes Zarządu Grupy Amica. 

https://pandl.pl/akcjonariusze-powolali-nowy-zarzad-grupy-amica/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -0,27% 73,90 2023-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.