Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -63,00%

Akcjonariusz - funkcjonariusz

Zgłoś do moderatora
Akcjonariusz - funkcjonariusz pilnuje dobrej atmosfery wokół spółki i tak od 6 pln na kursie do obecnych 50 groszy, ciągle pisze, że już zaraz będzie ok, sukcjes za rogiem.
Jak myślicie, dla kogo on to robi? Albo jest oderwany od rzeczywistości albo działa na czyjeś zlecenie. Komuś trzeba było wciskać ten papierek, prawda?

Jego komentarze dostają kilkadziesiąt lajków w ciągu pół dnia, ktoś tutaj potwierdzi, że lajkuje te jego wypociny? Obstawiam, że to jego zorganizowana akcja.

A tutaj kolejny pokaz

Autor: ~akcjonariusz [10.42.3.*] 2023-02-27 13:27
Ta spolka ma bardzo duzy potencjal do rozwoju, doswiadcozny zespol develoeprski i odswiezony zarzad, wkrotce wszystkie leszcze ktore nie kupily akcje beda plakac jak zobacza kurs po 2zl.

Czekamy na łapki w dół dla mnie, w górę dla akcjonariusza, najlepiej od razu kilkadziesiąt na raz.
Jawna manipulacja, którą ten gość prowadzi od długiego czasu tutaj. Na pewno sporo osób to zauważyło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOONLIT 10,16% 0,17 2023-06-01 16:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.