Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,00 zł , zmiana od tamtej pory: -75,24%

Akcjonariat spółki

Zgłoś do moderatora
Wg stooq:

1 Thomas i Martin Birk 36.66%
2 Robert Strzelecki 36.65%
3 TFI Forum SA 5.39%
4 Mateusz Andrzejewski 5.24%
5 TFI Esaliens SA 4.40%
6 Thomas Birk  0.55%

Forum TFI dołączyło podczas ostatniej dużej emisji akcji po 50 PLN. Pytanie brzmi kiedy i jak dołączył (wg stooq w czerwcu 2022) Esaliens??

I wyciągnijcie wnioski jaki tu jest FF. Wiekszosc akcji w rekach insiderów + 10% akcji w rekach fundów, a mowimy o spolce notowanej na NC.(tak tak, 2 fundy w spolce z NC!)Wniosek? Sypią przestarszeni indywidualni, a jak przejdziemy na GPW i pojawi sie popyt od duzego gracza, to wroca usmiechy na nasze buzki i 100 w koncu przebijemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT -0,95% 10,40 2023-11-30 16:38:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.