Jeżeli w akcje Braster zaopatrzeni są przede wszystkim drobni akcjonariusze, to zawieszenie notowań powinno prowadzić do wysokiej aktywności rozżalonych akcjonariuszy. A na forum cisza, oprócz kilku postów. Ciekawe ?:) może to oznaczać, ze jednak w Braster wszedł ktoś instytucjonalny.