Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,33 zł , zmiana od tamtej pory: -11,16%

Akcjonariat

Zgłoś do moderatora
Z sentymentu jednak mam chęć kupić trochę akcji tej szkapy, jest obiektywnie tania, ale nic się nie dzieje hehe, spółka realizuje za mało inwestycji, a obroty zupełnie siadły, ale może niedługo się to zmieni.

Pod tym kątem zastanawiam się, co zamierzają zrobić mniejszościowi akcjonariusze.

Kilka procent akcji ma Agiofunds TFI poprzez Value FIZ. Ci miszczowie inwestycji ostatnio oddali za pół darmo akcje Krynicy Vitamin tuż przed genialnymi wynikami drugiego kwartału, przed wzrostem o kilkaset procent. Oddawali też biomed lublin tuż przed potężnymi wzrostami. Trochę powalczyli o lepszą cenę za akcje Nowagala i zarabiają nieźle na rosnącej wartości Sanwilu (którego też trochę sprzedali), ale KRT i BML to totalna kompromitacja.

Zastanawiam się, czy w Agio siedzą debile, że tak się skompromitowali na KRT i BML, czy może to jakiś układ? Przypadek? Nie sądzę, hehe.

Zastanawiam się, czy ich pasywność na TRI wynika z lenistwa, czy też mają tu jakiś cichy układ?

Dalej mamy spadkobierców Dzienio. Już pół roku minęło od śmierci i nowych komunikatów o zmianach w akcjonariacie brak. Oni w ogóle wiedzą, że są w posiadaniu tego dziada Tritona? Co zrobią?

Dalej jest ten prezes Impery, który siedzi pod progiem i był na walnym. Jedyny z tej listy, który interesuje się tą inwestycją, hehe. W sprawie niektórych uchwał głosował przeciw. Co planuje? Co zrobi?

Dziwne jest to wszystko, bardzo dziwne. Szmagalscy robią co chcą, projekty realizują w ślimaczym tempie, mniejszościowi powyżej progu im na to pozwalają i nie interesują się spółką, a kurs jest w brązowym pierścieniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRITON -5,91% 2,07 2020-10-30 16:45:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.