Forum Giełda +Dodaj wątek

...akcje w wolnym obrocie...

Zgłoś do moderatora
... gdziekolwiek bysmy nie czytali ogolnych danych RHD, jak byk przytaczane sa dane dotyczace FF z ostatniego raportu okresowego tj. Okolo 60% akcji w wolnym obrocie...

... umyka drobny szczegol - w raporcie z 06.04.2013 czytamy ze Dormberg posiada 59.6% akcji... a wiec zwiekszyli zaangazowanie w pierwszym kw. 2013 roku o 20%... prawdopodobnie na podbitce w styczniu... w wolnym obrocie mielismy wiec w kwietniu zaledwie 2 800 000 akcji... Zgadzam sie tu z Kolega Sławek001 przez ostatnie 2 m-ce zebrano kupę papiera... jak myslicie ile teraz jest w obrocie? Mysle ze nie wiecej niz 1 mln. Jesli dobrze mysle to kurs bedzie jeszcze zbijany aby wytrzepac reszte akcji z rynku.

Coraz bardziej pachnie to immoeast... jaka moze być cena w wezwaniu za niecaly 1mln akcji z rynku zeby wezwanie bylo skuteczne? Ja dokupuje w przyszlym tygodniu :) Bedzie ciekawie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REINHOLD -19,54% 0,07 2023-11-29 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.